TELEFON: 0312 4250571 - İZMİR 1 CADDE N0:33/20 KIZILAY ÇANKAYA/ANKARA
HİZMETLERİMİZ

Konu Güvenlikse Bze Güvenebilirsiniz

VİP Güvenlik;
Özel olarak eğitilmiş güvenlik görevlilerimiz ile güvenlik ihtiyacı duyan bireyleri koruyoruz. Bireylerin ihtiyaç duyması durumunda veya sürekli güvenlik riskinin olduğu durumlarda, özel eğitilmiş güvenlik görevlilerimiz ile kişisel koruma ve refakat hizmeti sunuyoruz. Taş Güvenlik bireyin günlük hayatını normal seyrinde sürdürmesini sağlayan, VİP koruma önlemlerini alarak hizmet vermekteyiz.
Kurumsal Güvenlik ve Site, Konut Güvenliği;
Hastane, fabrika, Site, konut, plazalar, alışveriş merkezleri, okul gibi çeşitli kurum ve kuruluşlarda; Güvenlik tedbirlerini almak, olaylara anında müdahale etmek, olası bir tehdit durumunda sorumluluk alanımızda iç ve dış güvenliği sağlayarak hizmetimizi sürdürmekteyiz.
Organizasyon Güvenliği;
Spor müsabakası, konser, kongre, açılış, fuar, seminer ve toplantılarda deneyimli kadromuz ve teknolojik cihazlarla hizmet veren Taş Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. giriş çıkışların kontrol altında tutulmasında gerekli en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Alarm İzleme Merkezi;
Profesyonel ve standartları olan bir Alarm izleme merkezi Taş Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde hizmet vermektedir. 24 saat kesintisiz hizmet veren Alarm Merkezi; Ev ve işyerinizde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi olayları Taş Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. kontrol altında tutmaktadır.